Вінницькі поліцейські та курсанти ХНУВС відвідали будинок де живуть постраждалі від сімейного насильства

Працівники поліції, курсанти та слухачі магістратури Навчально-наукового інституту №3 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали жителів спеціалізованого будинку у Вінницькій області, де перебувають діти та жінки, які постраждали від домашнього насильства.

За словами організаторів заходу, такі візити вже стали традицією. Раніше, до переїзду університету до Вінниці, курсанти регулярно навідували подібний заклад на Харківщині.

«Сьогодні ми разом із працівниками Вінницького районного управління поліції завітали до будинку, де проживають постраждалі від домашнього насильства. Цю ініціативу ми підтримуємо вже три роки з моменту переїзду нашого навчального закладу до Вінниці.

У цьому будинку перебувають діти та матері, які потребують нашої підтримки. Їм потрібні різноманітні речі: одяг, підгузки, засоби гігієни. Ми намагаємося допомогти. До нас також долучаються місцеві жителі, які передають одяг та інші необхідні речі, за що ми їм дуже вдячні», — поділився курсант Харківського національного університету внутрішніх справ, рядовий поліції Євген Ратошнюк.

Мешканці будинку — діти та їхні матері — з радістю зустріли гостей і подарунки. Солодощі, печиво, соки та фрукти стануть приємним доповненням до їхнього щоденного раціону.

«Я дуже рада, що маю можливість брати участь у цій акції. Допомагати тим, хто цього потребує, — це важливо і надихає», — зазначила Анна Джус, курсантка другого курсу Навчально-наукового інституту №3 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Такі зустрічі — це не лише підтримка для постраждалих, а й важливий етап взаємодії у соціальній відповідальності та людяності.

Попередня публікаціяЧорний шоколад і його вплив: коли варто обмежити споживання
Наступна публікаціяЗа якими адресами у Вінниці сьогодні ремонтують мережі