У Тульчинській громаді, культурному центрі Вінниччини, лише один храм належить до Православної Церкви України, а ще одна капличка розташована на цвинтарі у селі Копіївка. Натомість центральний храм, де раніше проповідував прихильник «русского мира» Іонафан Єлецьких, залишається під контролем московського патріархату. Чи дійсно місцева прогресивна громада ще не визначилася?

Громадське об’єднання «Ми – Вінничани» активно підтримує храми ПЦУ як важливу частину української державності. Нещодавно команда відвідала капличку на кладовищі у Копіївці, вшанувала пам’ять Героїв на Алеї слави та поспілкувалася з вірянами.

Навіть тут, на цвинтарі, багато людей приходять на службу рідною мовою. На поминальну суботу горіло сотні свічок, що свідчить про бажання місцевих мати справжню українську церкву, де моляться за Україну та її Захисників. Сподіваємося, що таких храмів стане більше!

Попередня публікаціяБільше сотні студентів Вінниці відвідали тренінг «Фізичний та ментальний КОД стійкості» у «Просторі турботи»
Наступна публікаціяВ Україні створили автономний 3D-друкований будиночок на колесах