Для захисту громадян від кіберзлочинців, які прагнуть отримати доступ до особистої інформації, зламати рахунки та акаунти. Платформа Дія.Освіта спільно з Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» розпочинає масштабну інформаційну кампанію з кібергігієни. Метою є навчити українців базовим навичкам захисту даних в інтернеті.

«Кібергігієна – це базові навички, які повинні мати всі, незалежно від віку чи професії. Оскільки ми щодня використовуємо гаджети, важливо розуміти, які небезпеки існують в інтернеті та як їм запобігти», – підкреслила Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

У межах кампанії запущено кілька освітніх серіалів та симуляторів для різних вікових категорій:

  • Кібергігієна для молоді: серіал про основи інтернет-безпеки. У ньому пояснюється, чому важливо оновлювати програмне забезпечення, використовувати антивірусні програми та двофакторну автентифікацію.
  • Базові знання з кібергігієни для людей елегантного віку: серіал містить практичні поради щодо захисту мобільних пристроїв, електронної пошти та банківських карток, а також правила безпечної оплати онлайн-платежів.
  • Кібергігієна: як захиститися від фішингу: серіал пояснює, що таке фішинг, як захиститися від кібератак та що робити у разі втрати даних через підроблені повідомлення або фальшиві сайти.

Усі освітні матеріали доступні на платформі Дія.Освіта.

Попередня публікаціяВінницький борщ на вишні підкорює фестиваль гастрономії в Туреччині
Наступна публікаціяПрезидент нагородив курсанта з Вінниці за героїчний порятунок дитини