Перший заступник начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна повідомила, що реабілітаційний центр, який базується в одному з ключових закладів регіону, надає безплатні послуги військовим після поранень. Від початку повномасштабного вторгнення центр пролікував 1522 військовослужбовці.

“Завдяки додатковій угоді з благодійниками у 2024 році центр буде розширено відповідно до світових стандартів інклюзивності та технологічності. Це значний крок у розвитку реабілітації на Вінниччині. Ми зможемо надавати нашим військовим послуги ще краще і якісніше. Головне, що в нас є професійна і смілива команда, яка щоденно працює над відновленням наших героїв і героїнь,” — зазначила Наталя Заболотна.

Вона також додала, що реабілітаційний інноваційний центр RECOVERY створено на засадах партнерства між державою та приватним сектором.

“На сьогодні функціонує 12 центрів національної мережі RECOVERY, які надали безкоштовну допомогу понад 12 тисячам військових. До зими 2024/2025 засновники ініціативи Віктор та Олена Пінчуки планують розширити мережу до 18 надсучасних центрів із потужністю обслуговування 25 тисяч пацієнтів щорічно,” — зауважила посадовиця.

Попередня публікаціяЗемляки на передовій отримали FPV-дрони «Чайка» та мобільні приміщення
Наступна публікаціяДобірка дозвілля для вінничан на вікенд 12-14 липня