Минулого року Максим Мороз добровільно приєднався до Збройних Сил України. Він пройшов бойову підготовку у військовій частині А4986 і служив офіцером у штурмовій бригаді. Загинув 8 липня під час виконання службового обов’язку поблизу села Костянтинівка Покровського району Донецької області. Герою назавжди залишилося 39 років. Вдома його чекали батьки та дві сестри.

«Максим свідомо обрав шлях війни. Він не ховався і не намагався уникнути служби. Був вимогливим до себе, але дуже людяним і добрим до інших. Як офіцер, він дбав про мінімізацію втрат серед своїх підлеглих. Для побратимів він першим йшов у бій і міг потішити їх гарячими стравами між боями, бо любив готувати», – розповідають рідні загиблого воїна.

Максим Мороз народився у Вінниці 14 листопада 1984 року. Після закінчення 16-ї міської школи він обрав автотранспортну справу, навчався спочатку у технікумі, а згодом у Вінницькому політехнічному інституті (тепер ВНТУ) на факультеті машинобудування. Працював у різних компаніях, мав багато захоплень, найулюбленішим з яких були велогонки.

«Максим був учасником велоклубу і багато подорожував на своєму велосипеді по країні. Він також любив природу і музику. Його поважали друзі за шляхетність, щирість, мудрість і велике серце», – поділилася сестра загиблого Наталія.

Церемонія прощання і поховання відбудеться сьогодні на Алеї Слави Сабарівського кладовища о 11:00.

Глибокі співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Попередня публікаціяКозятинська громада втратила двох Героїв: 11 липня оголошено Днем жалоби
Наступна публікаціяНа яких вулицях сьогодні у Вінниці не буде світла та води