10 липня у креативному просторі LEVEL 80 відбулася презентація нового проєкту «Простір можливостей» для підлітків.

Мета проєкту — створення свідомого суспільства, здатного ефективно комунікувати, вирішувати конфлікти та підтримувати один одного.

Дмитро Мира, директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», наголосив на важливості цієї ініціативи для молоді. За його словами, проєкт орієнтований на активних підлітків, які прагнуть нових знань та змін.

Проєкт включає серію тренінгів, активних ігор, розвиток «soft skills», перегляд фільмів та психологічні ігри. VinSmart Центр єдиний у Вінниці проводить психологічну гру «Майстер комунікації», яка допомагає розвивати навички ефективної комунікації.

Завідувачка відділу психологічної підтримки VinSmart Центру Ірина Доценко зазначила, що проєкт розрахований на молодь віком від 15 до 20 років.

“Наші заходи спрямовані на підтримку та розвиток учасників. Вони включають психологічні та трансформаційні ігри, серед яких особливе місце займає гра «Майстер комунікації»,” – сказала психологиня.

Проєкт «Простір можливостей» є важливим кроком у розвитку молоді Вінниці, допомагаючи їм знайти себе та розвивати свої навички для майбутнього.

Попередня публікаціяПрокуратура Вінниччини: підсумки півріччя та резонансні справи
Наступна публікаціяВінницькі веслувальники здобули 22 медалі на чемпіонаті Європи