Сучасне прочитання найвідомішої новели класика української літератури, виняткова акторська гра та жива музика. 12 та 13 липня о 18:00 музей М. М. Коцюбинського разом із митцями творчої лабораторії «Театральне оточення» запрошують вінничан на літературний перформанс. Проєкт «Intermezzo. Відпочинок. Пауза.» є яскравим продовженням заходів, присвячених 160-й річниці від дня народження нашого Сонцепоклонника.

Організатори зазначають, що вінничани зможуть насолодитися та надихнутися творчістю Михайла Коцюбинського через нове прочитання його відомої новели Intermezzo з огляду на сучасні реалії. «Це слово, це театр, це жива музика і звуки», – йдеться в повідомленні.

Заступниця директора музею М. М. Коцюбинського Марія Суржикова розповіла, що над перформансом наполегливо працювала ціла команда митців. Постановку здійснив режисер Роман Хегай-Семенов, якому вдалося залучити відомих артистів. Серед них Заслужений актор України Максим Какарькін, Роман Семенов, Олександр Щерба, Тетяна Фролова.

«Особливо хочу відзначити внесок Марії Левченко, голос якої також лунатиме під час дійства. Вона є натхненницею проєкту, випестувала та виплекала його ідею, – каже заступниця директора музею. – Атмосферу дійства чарівними звуками фортепіано наповнить Марія Александрова. Проте головними залишаються слова Коцюбинського. Дуже теплі й чуттєві. Він ніби підглядає за тобою, за твоїми справжніми пристрастями».

Долучитися до творчого атмосферного вечора на території музею М. М. Коцюбинського (вул. І. Бевза, 15) можна за попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена. Вартість квитка 350 грн.

Форми для реєстрації:

Літературний перформанс 12 липня: посилання на реєстрацію

Літературний перформанс 13 липня: посилання на реєстрацію

Попередня публікаціяУ Вінниці з Вишеньки до Десни запустили новий тролейбусний маршрут
Наступна публікаціяЗавтра на Вінниччині проведуть планові вибухи