На фейсбук-сторінці ГО “Ми — вінничани” повідомили про реалізацію ще двох проєктів-переможців конкурсу міні-грантів “Професійне зростання”. Конкурс організований за підтримки Благодійного Фонду “МХП-Громаді”

Завдяки перемозі Галина Ярова та Аліна Шевчук з Городківської громади змогли втілити свої професійні мрії. Для учнів ліцею №1 та дітей мікрорайону було придбано акустичну систему для мобільного шкільного кінотеатру, що дозволить дітям насолоджуватися фільмами та навчальними програмами у будь-якому місці.

Крім того, в інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) придбано велотренажер та бігову доріжку для реабілітації дітей. Ці нові тренажери допоможуть вихованцям центру у відновленні фізичного здоров’я та покращенні загального самопочуття.

“Бажаємо цікавого дозвілля та гарних результатів!”, — зазначають організатори.

Довідково: До громадського об’єднання “Ми – Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, ексголова Вінницької ОВА та колишній мер  Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 років Валерій Коровій.

Попередня публікаціяДля дітей загиблих Героїв на Вінниччині проведуть гру-квест
Наступна публікаціяПрості звички для ефективного схуднення