Тиждень сприятливий для людей, зайнятих інтелектуальною та комерційною діяльністю. Натхнення та нові ідеї сприятимуть реалізації масштабних проєктів. Обставини складаються на користь дій, спрямованих на здобуття популярності. Мріяти зараз не лише не шкідливо, а й дуже корисно. Багато бажань здійсняться без особливих зусиль.

ОВЕН

Не відкладайте вирішення фінансових проблем – цей тиждень ідеально підходить для цього. Зараз саме час навести порядок у податковій документації та господарських питаннях. Можливі суперечливі питання щодо комерційної нерухомості, майна та землі. У багатьох Овнів на роботі назрівають зміни, пов’язані зі зміною керівництва та умов праці. Однак більшості представників вашого знака хвилюватися не варто – принаймні поки що.

ТЕЛЕЦЬ

У сфері кохання відбудеться подія, яка сильно вразить вас і змусить переглянути ваші погляди на партнера. Фінансове становище зараз не таке добре, як хотілося б, але кошти надходитимуть стабільно. Якщо бажаєте змінити роботу, цього місяця є шанс знайти гідні умови. Індивідуальним підприємцям варто шукати нові засоби просування своєї діяльності. Відкриття філії в іншому місті допоможе розширити сферу впливу.

БЛИЗНЮКИ

У сімейних парах пануватиме практично ідилія. Ваш романтичний настрій викличе відповідну реакцію партнера. Діти радуватимуть, але їхні потреби потребуватимуть додаткових витрат. Особливо витратними будуть вихідні, коли на потреби ваших спадкоємців піде значна сума з сімейного бюджету. На роботі та в бізнесі будьте терплячими, активними та наполегливими – і обов’язково досягнете свого! Партнерство з іноземними компаніями допоможе вийти на новий фінансовий рівень.

РАК

Матеріальне благополуччя може постраждати. Деякі проєкти зірвуться, а вкладені кошти можуть бути втраченими. Можливі випадки обману навіть з боку близьких друзів та колег. Тим, хто планує звільнення, зірки радять трохи зачекати, щоб обміркувати своє рішення та знайти потрібну вакансію. На роботі можливий невеликий застій, але це тимчасово. Вдома та в сім’ї все добре – якщо є можливість, візьміть відпустку цього тижня.

ЛЕВ

Певна напруженість у стосунках з колегами та керівництвом може затьмарювати настрій, але плітки за вашою спиною тільки підтверджують вашу значущість. Гороскоп радить розглянути можливість зміни місця роботи або професії, щоб реалізувати свій потенціал. Підприємцям варто розширювати свій бізнес, впроваджуючи нові передові технології та використовуючи сучасні способи просування. Креативним людям зірки рекомендують роботу у сфері медіа, публічних виступів та інформаційних технологій.

ДІВА

Будьте обережні у фінансових операціях і не ризикуйте, вкладаючи в погано підготовлені або надто креативні проєкти. Остерігайтесь сумнівних пропозицій. Зараз ви настільки зайняті кар’єрним зростанням, що важко сприймаєте претензії від свого партнера. Роздратування і бажання все кинути можуть долати вас, але це не найкраще рішення. Якщо приймете рішення рубати з плеча, згодом пошкодуєте про розставання, але довіра вже буде підірвана.

ТЕРЕЗИ

Ваш організм буде досить вразливим. Можливе загострення хронічних захворювань дихальних шляхів та шлунково-кишкового тракту. Більше відпочивайте, не нервуйте і подумайте про те, що вам справді потрібно для щастя, рухаючись у цьому напрямі. Сімейні пари будуть щасливі від успіхів дітей, молоді активно будуватимуть спільне майбутнє з коханою людиною. Однак ті, хто сильно зайнятий кар’єрою або перебуває на відстані, можуть відчути охолодження у стосунках. Фінансова ситуація буде непоганою.

СКОРПІОН

Зірки радять самотнім звернути увагу на колегу по роботі, з яким у вас дружні стосунки. Особисте життя загалом мирне, спокійне та приносить вам багато радості. Фортуна на вашому боці, особливо в кар’єрній сфері – саме тут на вас чекає те, про що ви давно мріяли. У діловому сенсі вдалим буде весь тиждень. Ваша ділова активність буде на висоті, що дозволить вам досягти значних результатів. Водночас вам не потрібно діяти поодинці – просіть допомоги у колег чи підлеглих.

СТРІЛЕЦЬ

Гроші будуть надходити регулярно, з поступовим зростанням, особливо це стане помітним наприкінці місяця. Основні витрати будуть пов’язані з сімейними потребами. Можливі нові цікаві пропозиції, які варто обміркувати та обговорити – час покаже, що за ними майбутнє. Найманим співробітникам випаде шанс перейти на кращу посаду на поточному місці або після переходу на іншу роботу. Співпраця з колегами з інших міст або країн розвивається вдало, але у цьому напрямі не варто розслаблятися.

КОЗОРІГ

У особистих стосунках настав час нестримних пристрастей, що може викликати великі зміни. У багатьох Козорогів намічається криза у партнерствах. Можливо, прийде розуміння, що далі не варто продовжувати відносини і потрібно поставити крапку. Розбіжності, пов’язані з фінансовими ресурсами, можуть поглиблювати проблеми. Зірки рекомендують вести здоровий спосіб життя і уникати шкідливої їжі.

ВОДОЛІЙ

Нарешті приходить натхнення, на яке ви так довго чекали. Ви готові до нового повороту у своїй професійній діяльності, творчості або бізнесі. Можливо, ви вже замислюєтеся про переїзд до іншого міста чи країни, і зараз ваші плани набувають чітких обрисів. Ідіть вперед, не озираючись, і пам’ятайте, що дорогу здолає той, хто йде! Для більшості представників вашого знака головне цього місяця – зміцнення партнерських відносин із іноземними колегами.

РИБИ

У вас щасливий час як в особистому житті, так і в кар’єрі. Ймовірне зміцнення торгових зв’язків з надійними партнерами, що нададуть лояльні умови співпраці. Липень стане основою майбутнього успіху і дозволить вирішити складні завдання, що виникали з грудня. Однак деякі питання, особливо пов’язані з фінансовими потоками та матеріальною базою підприємства, потребують вашої уваги.

Попередня публікаціяСьогодні на Вінниччині графіки відключень застосовуватимуть упродовж доби
Наступна публікаціяІдеальний флет вайт на вашій кухні: Простий рецепт