Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня готова прийняти дітей, які проходили лікування в дитячій лікарні «Охматдит», про що повідомив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

“Сьогодні працюю в Києві – не міг не під’їхати до дитячої лікарні, в яку поцілили російські терористи. Страшна картина… Дітям ставлять крапельниці просто неба. Такого не повинно бути в цивілізованому світі! Стріляти ракетами по дітях – це страшний злочин. І скоїли його нелюди! Негайно зв’язався з Вінницькою обласною дитячою лікарнею – заклад готовий прийняти маленьких пацієнтів з «Охматдиту», – сказав Вячеслав Соколовий. – Ми переможемо цих тварюк!”

8 липня росія, країна-терорист, випустила по Україні понад 40 ракет. Удари завдали по Києву, Дніпру, Кривому Розі, Слов’янську та Краматорську.

У дитячій лікарні «Охматдит» пошкоджено будівлі та корпуси, є поранені та загиблі. СБУ кваліфікувала удар рф по Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» як воєнний злочин і відкрила за цим фактом кримінальне провадження. За попередніми даними слідчих Служби безпеки, для удару по медустанові окупанти застосували стратегічну крилату ракету Х-101. На місці трагедії вже знайдено відповідні докази, зокрема уламки корпуса задньої частини ракети Х-101 з серійним номером та частина руля цієї ж ракети.

Попередня публікаціяПолк «Птахи Мадяра» розпочав набір кандидатів до лав Безпілотних систем
Наступна публікаціяВінниччину накриє хвиля спеки: до 39ºC найближчими днями