Анатолій Нестеренко та Сергій Сокор стали на захист Батьківщини з початку повномасштабного російського вторгнення та віддали свої життя за неї. Вічним місцем спочинку для них стане Алея Слави Сабарівського кладовища.

Сьогодні Вінницька громада прощається з Анатолієм Нестеренком та Сергієм Сокором, двома вірними та мужніми Захисниками.

Анатолій Нестеренко

Анатолій Нестеренко, батько чотирьох дітей, добровільно пішов на фронт. Він воював у 66-й окремій механізованій бригаді імені князя Мстислава Хороброго. Загинув поблизу Мар’їнки Покровського району Донецької області 16 серпня 2022 року, залишившись навічно 39-річним.

Його дружина Лариса згадує: “Коли почалося повномасштабне вторгнення, Анатолій відправив нас — мене, матір і наших дітей, найменшому з яких було чотири роки — до Польщі. Він вирішив йти на війну, коли побачив молодих дівчат з військовими наплічниками на пероні. Нічого не могло його зупинити. Він казав, що не здасться без бою, живим його вороги не візьмуть… Він загинув на полі бою, і ми до останнього сподівались, що це жахливий сон.”

Анатолій народився у Вінниці 2 липня 1983 року. Після 5-ї школи закінчив Вінницький технічний коледж за спеціальністю “Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів”, а згодом навчався заочно у Хмельницькому національному університеті. Перед війною мав успішний приватний бізнес.

Його дружина каже: “Анатолій любив музику, добре грав на гітарі і мав невелику колекцію інструментів. Він багато читав, знав англійську та німецьку. Наші діти, які дуже любили його, перейняли ці здібності.”

Церемонія прощання з Анатолієм Нестеренком відбудеться сьогодні о 10:00 за адресою: вул. Київська, 52. Панахида за воїном буде о 11:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Поховання відбудеться о 12:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Сергій Сокор

Підполковник поліції Сергій Сокор до повномасштабного вторгнення неодноразово проходив ротації у зоні АТО/ООС. Він виконував військові завдання у найважчий період війни, командуючи взводом у 120-й окремій бригаді територіальної оборони. На жаль, його бойовий шлях обірвався 11 травня, коли під Вовчанськом на Харківщині він отримав важке поранення, що виявилося несумісним з життям. Серце воїна зупинилося 4 липня, йому було 49 років.

Сергій народився 2 червня 1975 року, зростав і навчався у селі Райки Калинівського району Вінницької області. Він закінчив Вінницький державний педагогічний інститут і Київську академію внутрішніх справ. У правоохоронних органах він пройшов шлях від молодшого лейтенанта до підполковника. Був гарним батьком для трьох дітей.

Рідні Сергія кажуть: “Він віддав своє життя за нашу перемогу, за звільнення рідної землі. Завжди був там, де небезпечно, ризикував собою заради збереження правопорядку і спокою людей.”

Церемонія прощання з Сергієм Сокором відбудеться о 12:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Поховання воїна відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Героям!

Попередня публікаціяЛітня насолода: Готуємо домашнє абрикосове варення
Наступна публікаціяУ Вінниці відбулась виставка картин створених на Території SUN. Відео