Вчора до одного з Прозорих офісів соціального спрямування у Вінниці завітали експерти зі Сполучених Штатів Америки — Ді Джей Скелтон та Джордж Чунінг. Обидва є американськими ветеранами, які реалізовують програми підтримки учасників бойових дій на батьківщині. Візит відбувся задля співпраці та обміну досвідом з помічниками ветеранів Вінниці.

Про це повідомили в ВМР.

Ді Джей Скелтон та Джордж Чунінг мали зустріч із представниками «Сервісного офісу у справах ветеранів». Очільник офісу, Михайло Кузнецов, розповів про організацію роботи фахівців, які супроводжують демобілізованих, та про питання, з якими звертаються учасники бойових дій та їхні родини. Крім того, американські експерти поспілкувалися з Дмитром Чорним, помічником ветерана, який цього року брав участь в «Іграх Нескорених».

Американські гості висловили зацікавленість організацією підтримки ветеранів у Вінниці та в Україні загалом. Представники організації TAPS вже відкрили своє представництво у Дніпрі, і обговорювалася можливість реалізації подібного проєкту у Вінниці.

«Дуже приємно бачити, як Вінниця ставиться до ветеранів, як їм допомагають, надають всебічну підтримку і, найголовніше, — повагу та шану, на яку ті заслуговують», — зазначив Джордж Чунінг.

Експерти зі США проведуть у Вінниці два дні. Окрім зустрічі з помічниками ветеранів, вони планують відвідати реабілітаційний госпіталь.

Попередня публікаціяСказ, лептоспіроз, хвороба Лайма – найпоширеніші зоонозні хвороби на Вінниччині
Наступна публікаціяЯк працює мінометний розрахунок бригади “Червона Калина” Національної гвардії України