Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський нагородив бійців 9-го мотопіхотного батальйону “Вінницькі Скіфи”.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці підрозділу.

– Військовослужбовці 9-го окремого мотопіхотного батальйону отримали нагороди особисто від Головнокомандувача ЗС України генерал-полковника Олександра Сирського. Наші захисники проявили героїзм та віддансирськийість при виконанні бойових завдань, демонструючи високий професіоналізм та мужність. Вітаємо нагороджених і дякуємо за їхню службу та самопожертву заради мирного майбутнього нашої країни. Слава Україні! – йдеться у повідомленні.

9-й омпб був створений 12 травня 2014 року як 9-й Вінницький батальйон територіальної оборони. Основу батальйону склали добровольці з Вінниці, переважно колишні військові. На початку червня цього ж року батальйон відправився в зону АТО для зміцнення охорони державного кордону та виконував бойові завдання в Донецькій області. У жовтні 2014 року 9-й Вінницький батальйон територіальної оборони став 9-м окремим мотопіхотним батальйоном, а 22 квітня 2015 року був переведений до структури 59-ї окремої мотопіхотної бригади Оперативного командування “Південь” Сухопутних військ Збройних Сил України.

Попередня публікаціяKOZAK SIROMAHA анонсував безкоштовний тур селами Вінниччини
Наступна публікаціяВінниччина – лідер з виробництва м’яса серед регіонів України