Сьогодні Вінниця прощається з Героєм Сергієм Савельєвим

Сергій Анатолійович Савельєв народився 18 березня 1973 року в Криму. Коли він був ще маленьким, його родина переїхала до Вінниці. Тут він закінчив 19-ту загальноосвітню школу, а згодом Вінницький політехнічний інститут. Все життя працював за фахом, відкривши власний бізнес із ремонту аграрної техніки, відомий по всій Україні. Він також був відомим волонтером, активно допомагаючи Захисникам на передовій з початком війни у 2014 році, за що отримав численні грамоти за зміцнення бойового духу.

Війна змусила Сергія Савельєва змінити професію та одягнути військовий однострій. Він добровільно став у стрій, служив старшим матросом у 35-й окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Боронив країну на донецькому та херсонському напрямках. Він також був першим, хто змайстрував підривники для українських дронів-камікадзе. Його цінували за конструкторські здібності та надзвичайну відданість справі оборони Батьківщини. На жаль, через важку контузію, отриману на фронті, у Сергія погіршилося здоров’я, і 26 червня серце 51-річного воїна зупинилося.

Без батька залишилися троє дітей, без чоловіка – дружина.

«Головна заповідь, за якою батько жив сам і навчав нас, була – “Не вкради!” Казав, якщо є потреба – попроси. А якщо маєш можливість допомогти – роби це, не вагаючись, – розповідає син Небесного воїна Роман. – Він був для нас прикладом порядності, доброти, чуйності, самопожертви в ім’я свободи Батьківщини…»

Церемонія прощання із Сергієм Савельєвим розпочнеться сьогодні об 11:00 за адресою: вул. Маріупольська, 70-А. Живий коридор зустрічатиме траурний кортеж з вул. Є. Коновальця до ліцею №19. О 12:00 відслужать поминальну панахиду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Чин поховання воїна відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Попередня публікаціяЗа якими адресами у Вінниці сьогодні ремонтують мережі
Наступна публікаціяУ Вінниці зафіксували рекорд максимальної температури