Жіноча сумочка стає необхідною деталлю вашого гардероба. Цей аксесуар може ідеально доповнити ваш образ, надаючи йому вишуканості. Проте важливо уникати застарілих моделей, що можуть вплинути негативно на загальний вигляд. Перед тим, як здійснити покупку нових сумочок, необхідно вивчити актуальні тенденції моди на 2024 рік. 

Які сумки варто купувати цього року розповідає стиліст Олена Шевченко в Instagram.

Які сумки найактуальніші у 2024 році

«Розкажу не про класику, а скоріше про трендовість. Про ті сумки, що вдихнуть у ваш гардероб максимальну сучасність і допоможуть стилізувати звичні образи по-новому», – каже стиліст.

Універсальні – сумки з мінімальною кількістю або відсутністю фурнітури. По-перше – це тренд, по-друге, така сумка довговічна і підійде під усе.

Клатчі – вони були усюди! Переглядаючи колекції 2024 року, я бачила їх мало не в кожній колекції відомих брендів. Мати один точно варто. Тільки, будь ласка, не ті варіанти з 2000-х, в які навіть блиск для губ не влазив”, – радить Шевченко.

Вʼязані – незвична фактура гарно розбавляє навіть базові образи. Але памʼятайте, що це досить активний аксесуар, який привертає до себе увагу.

Сумки з кишенями – один з основних трендів 2023 року, але у 24-му він піде на спад. Тому, якщо хочете мати такий аксесуар, можна придбати його у мас-маркеті.

Мʼякі сумки – гарний спосіб створити дуже розслаблений образ. Але не рекомендую обʼємні, мʼякі сумки плюс-сайз дівчатам. Наша фігура вже обʼємна і мʼяка, не треба це підкріплювати аксесуарами”, – говорить стиліст.

Дуже великі сумки, за словами Шевченко, це трохи дивний тренд, який нагадує лакшері варіант сумки для тренажерної зали. З таким аксесуаром варто бути обережним дівчатам мініатюрного зросту і статури, щоб не було враження, що їх у тій сумці можна самих носити.

Сумки з металевими заклепками – яскраві, акцентні цікаві варіанти для незвичних образів. Це точно не база і точно не на роки. З костюмами та базовими сукнями така сумка буде супер”, – додає стиліст.

Crossbody залишаються актуальними, але варто вибирати максимально сучасні моделі та форми – без металевих ланцюжків 2010-х. І довжини ланцюжка має вистачати для вашого зросту та статури, щоб не було враження, що та сумка зараз вас задушить або є непрохідним кордоном між вашими грудьми.

Сумки з ременями – цікавий тренд. Якщо вам до смаку – сміливо беріть з собою у 2024. Особливо актуальні будуть в осінньому сезоні”, – говорить Шевченко.

Попередня публікаціяВінегрет з червоною рибою: Спробуйте незвичайну варіацію
Наступна публікаціяЗа якими адресами у Вінниці сьогодні ремонтують мережі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я