1 липня розпочалася третя і заключна табірна зміна цього літа у Вінницькому центрі реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Назва зміни – «Мрія в дії», і вона орієнтована на молодь віком від 18 до 25 років.

Протягом п’яти днів 15 учасників табору будуть відпочивати, спілкуватися та виконувати цікаві завдання, що сприяють розвитку цілеспрямованості, мотивації та лідерських якостей.

У червні вже відбулися дві табірні зміни: «Юні дослідники» для дітей з інвалідністю віком від 6 до 12 років і «Грай та вигравай» для підлітків з інвалідністю віком від 12 до 17 років.

«Ми впевнені, що табори – це ефективна і корисна форма роботи з дітьми, підлітками та молоддю з інвалідністю. Протягом п’яти днів табірної зміни клієнти проживають насичене життя завдяки цікавій програмі. Ми розуміємо, що це важливо для дітей та підлітків, а для молоді це ще й корисно, оскільки їм необхідно навчитися дорослому життю. Основна мета табору “Мрія в дії” – навчити молодь мріяти широко, діяти рішуче та йти до своєї мети, не зупиняючись на думках “у мене не вийде”, – розповідає директорка центру реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк Олена Чорнобривенко.

Відкриття табірної зміни розпочалося з активності, де учасники лопали кульки з номерками всередині, за якими отримували призи.

Особливістю табору є щоденне кавування з запрошеним гостем. Учасники будуть спілкуватися з успішною людиною, яка має інвалідність, аби набратися досвіду та натхнення.

Одна з організаторок табору, медсестра центру реабілітації «Гармонія» Світлана Задоян, розповіла, що учасників чекає насичена програма з призами, загадками, мотиваційними картками, мапою мрій та багато іншого.

«Ми прагнемо вивести молодь із зони комфорту, мотивувати їх не зупинятися на досягнутому та прагнути більшого, прикладаючи зусилля», – зазначає Світлана Задоян.

Даша Мудрик, 22 роки, вдруге бере участь у таборі центру.

«Я була в таборі у 2019 році, і через п’ять років знову тут. Це чудова можливість соціалізуватися, спілкуватися з людьми, які розділяють твої переживання. Думаю, нас чекає багато веселощів та розмов про те, як ставити цілі та досягати їх», – ділиться Даша.

Табірна зміна «Мрія в дії» завершиться 5 липня.

Попередня публікаціяВінницька спортсменка здобула бронзу на чемпіонаті Європи
Наступна публікаціяВінничан попереджають про планові вибухи