Нещодавно біля багатоповерхівки на вулиці Дачній, 3 встановили вже п’ятий з початку року підйомник для людей з інвалідністю. Це не традиційний пандус, а спеціальна конструкція, яку монтують там, де територія не дозволяє облаштувати звичайний пандус.

Встановлення було здійснено за запитом мешканців з інвалідністю та за замовленням департаменту житлового господарства міськради, а фінансування робіт здійснювалося з міського бюджету.

«Питання інклюзії сьогодні актуальне як ніколи. Ми маємо шукати можливості для підтримки вінничан, щоб їм було зручно пересуватися містом. Тому продовжуємо реагувати на звернення, які до нас надходять», – зазначив директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Підйомник встановили біля третього під’їзду, і він оснащений кнопками руху з обох боків, що дозволяє користуватися ним для спуску та підйому. Для забезпечення безпеки мешканців підйомник обладнали магнітною хвірткою на виході з під’їзду. Конструкція виготовлена з нержавіючої сталі, що значно подовжує її термін експлуатації.

За словами Віталія Місецького, такі підйомники почали встановлювати у місті у 2020 році біля тих під’їздів, де немає можливості облаштувати звичайний пандус. Зараз підрядники завершують встановлення підйомника біля житлового будинку на вулиці Академіка Янгеля, 58.

Раніше пандуси встановили за адресами: вулиця Замостянська, 36, вулиця Дениса Бабія, 70, вулиця Учительська, 12, та вулиця Дмитра Білоконя, 20.

Мешканці, які бажають встановити пандус біля свого під’їзду, можуть звернутися до департаменту житлового господарства за номером телефону: (0432) 59-51-24. Рішення про встановлення буде прийматися на підставі наявності маломобільних груп населення в будинку, а також з урахуванням технічних та фінансових можливостей.

Попередня публікаціяВійськова частина 3008 Нацгвардії України святкує 32-у річницю
Наступна публікаціяВінницька спортсменка здобула бронзу на чемпіонаті Європи