На цьому тижні зірки прогнозують цікаві події для всіх знаків Зодіаку. Від інтенсивного кохання до професійних викликів і фінансових можливостей — кожен знайде свій шлях у складних часах. Розгляньмо, що зорі готують для вас!

Овен

Підприємці та керівники зроблять великий внесок у розвиток своєї організації, підвищення прибутків та покращення умов праці для своїх співробітників. Кар’єра службовців та молодих фахівців піде вгору – їхній авторитет зростатиме, вплив у колективі посилиться, а підтримка з боку вищого керівництва буде гарантована. Проте, багато представників вашого знака можуть зіткнутися з проблемами, що потребують негайного реагування та, в деяких випадках, надзвичайної витримки.

Телець

Цей тиждень буде вдалим для професійних справ. Планетарні аспекти забезпечать вам енергійність, швидкість та оригінальність мислення, що допоможе обійти конкурентів. Крім сприятливих обставин у професійній сфері, у вас буде чудова можливість представити свої проєкти широкій аудиторії. Хоча це може вимагати значних фінансових витрат, воно того варте. Початок місяця принесе турботи про дітей, що потребуватимуть значних витрат з сімейного бюджету.

Близнюки

Взаємини з колегами та бізнес-партнерами стабілізуються, можливі конструктивні переговори, поїздки, обговорення майбутніх проєктів та успішне вирішення старих справ. Зірки особливо прихильні до представників творчих професій – блогерів, ораторів, авторів, артистів, художників. Це вдалий час для дрібного ремонту, купівлі квартири та облаштування будинку. Сімейним парам доведеться підтверджувати свою вірність компліментами, подарунками та освідченнями у коханні.

Рак

Попри вдалий перебіг справ у професійній сфері, з фінансами можуть виникнути труднощі. Проблема не в низьких доходах, а у витратах, що перевищують прибуток. Можливі значні витрати на сім’ю, дітей та побутові потреби. Ваша популярність може вплинути на прибуток, тому варто інвестувати в рекламу. Не забувайте вчасно виявляти кохання до вашого партнера. Романтичні стосунки можуть з’явитися у тих, хто давно шукає свого ідеального партнера.

Лев

Ваше кохання цього тижня буде як ніколи інтенсивним і часто драматичним. Вам відкриється справжня суть вашого партнера. Самотні люди можуть прагнути повернутися до колишнього, але краще утриматися від спроб, які можуть призвести лише до розчарування. Сімейні зв’язки з близькими будуть стабільними, і ваші стосунки будуть мирними, але тонкими.

Діва

У вас можуть виникнути невеликі проблеми з родичами партнера. Фінансово цей тиждень буде неоднозначним, можливі несподівані витрати, тому бережіть кошти. З одного боку, вам не доведеться сидіти без грошей, але з іншого — витрати можуть перевищити доходи. В найкращому випадку це може означати значні інвестиції у розвиток вашої компанії. У гіршому — потребу у фінансовій підтримці друзів чи розрахунках з кредиторами.

Терези

На роботі можуть виникнути конфлікти з ключовими особами, від яких залежить ваше становище. Бізнесменам слід буде вирішувати майнові питання і покращувати партнерські відносини. Можуть випливати непередбачувані складнощі, які потребуватимуть уваги. У невдалих сценаріях може виникнути небезпека банкрутства, особливо для тих, хто бореться за виживання свого бізнесу. Можливо, доведеться розірвати стосунки з інвесторами чи партнерами, і наразі варто покладатися лише на себе.

Скорпіон

Майбутній тиждень обіцяє бути безтурботним і приємним. Ви заслужено можете насолодитися життям: здорові, енергійні та привабливі. Хоча можливі невеликі епізоди втоми чи нездужання, загальний настрій буде чудовим. Очікуйте несподіваних, але приємних сюрпризів, таких як подарунки, премії або виграші у лотерею.

Стрілець

На роботі чекає справжній аврал, а крім того, виникнуть проблеми в бізнесі, які доведеться вирішувати. Підприємці, хоч і втратять деяку суму у фінансовому плані через простої, знайдуть розуміння, куди далі рухатися. А ось самозайнятим та автономним працівникам пощастить більше за інших – вони отримають стільки замовлень, що ледве встигатимуть виконувати. Наймані співробітники зуміють виявити свої здібності та таланти, що дозволить отримати довгоочікуване підвищення по службі.

Козоріг

Ті, хто давно без роботи, зможуть знайти перспективне місце з хорошим доходом. Однак не поспішайте погоджуватися на першу пропозицію – уважно вивчайте умови та дивіться на людей – потенційних колег. Співпраця з колегами з інших країн буде напруженою, але якщо увімкнете свою чарівність, зможете отримати інвестиції або участь у цікавому проєкті. Це час великих витрат, в основному, приємного характеру — можна потішити себе, близьких людей, дозволити собі те, на що ви раніше не наважувалися.

Водолій

Романтичний і спокійний тиждень у багатьох сенсах. Це вдалий час для нових знайомств, любовних інтриг та бурхливих, пристрасних романів. Проте тим, хто перебуває у тривалих стосунках чи шлюбі, варто бути обережнішим. Спокуса може бути дуже великою, а тому важливо думати не так про теперішнє, як про наслідки своїх вчинків. Взаємини у сімейних парах відносно безхмарні. Проблеми виникають лише на ґрунті поділу влади та фінансів, а також вибору щодо літнього відпочинку.

Риби

Закохані пройдуть перевірку міцності завдяки випробуванню вірністю та здатністю йти на компроміси. А ось самотнім людям не варто розраховувати на серйозні союзи – краще присвятити час особистісному зростанню, подорожам чи навчанню. Якщо давно планували зайнятися облаштуванням будинку, зробити ремонт чи вкласти гроші в нерухомість – час настав! Взаємини з ближніми родичами помітно покращаться, і головну роль у цьому відіграють діти, онуки.

Попередня публікаціяЯк приготувати класичний французький омлет
Наступна публікаціяЧому варто відмовитися від алкоголю