Головна Здоров'я

Яку олію обирати без страху за здоров’я

Різноманіть олій дозволяє обрати ту, яка вам смакує найбільше і на вартість якої є посильною для вашого гаманця. Однак, виявляється, не вся вона корисна для здоров’я. Деяку краще таки не купувати й вилучити зі свого раціону.

Для смаження більшість українців використовують саме соняшникову олію. Однак виявляється, її не рекомендовано нагрівати до надто високих температур. Як і багато інших олій.

Коли обираєте олію, варто звертати увагу на такі нюанси: чим більше вона містить насичених жирів, тим є кращою для здоров’я. Водночас полінасичених жирів повинно бути не менше 15%. Така олія має досить високу точку димлення — від 160 градусів і вище.

Яку олію обирати без страху за здоров’я

Оптимальними видами олії вважають кокосову, оливкову та авокадову. Топлене вершкове масло і тваринні жири також є чудовими варіантами, які позитивно впливатимуть на здоров’я.

  • Оливкова олія відрізняється високою термостійкістю. В ній речовини не окислюються, тому набагато краще зберігають свої корисні властивості під час нагрівання.
  • Олія з авокадо також відрізняється високим рівнем горіння. Також у ній багато полінасичених кислот.
  • Кокосова олія складається з великої кількості насичених кислот. Зокрема, в ній можна знайти лауринову кислоту, тому вона добре засвоюється організмом.
Попередня публікаціяУ Вінниці відбувся майстер-клас з розпису гільз
Наступна публікаціяСьогодні у Вінниці спекотна погода