28 червня Вінниця прощається із загиблим воїном Володимиром Коваленком

Вінничанин Володимир Коваленко у 2015-2016 роках виконував бойові завдання у зоні АТО/ООС. І вже на другий день повномасштабного російського вторгнення знову долучився до війська. Служив у званні старшого сержанта у стрілецькому батальйоні 116-ї окремої механізованої бригади. Загинув Захисник 22 червня під час військових дій поблизу села Сеньківка Куп’янського району Харківської області.

Народився Володимир Коваленко 30 вересня 1974 року у Вінниці. Навчався у 35-й загальноосвітній середній школі, а далі закінчив Вінницьке професійно-технічне училище №2 за спеціальністю «Наладчик верстатів з ЧПУ». Певний час працював на одному з місцевих підприємств. Згодом свої вміння застосовував на інших роботах. Мав сім’ю, в якій разом із дружиною виховував сина.

«У Володимира були золоті руки. Він вмів усе: і по електриці, і по господарству. Мав також і золоте серце. Усім допомагав, усіх підтримував, – розповідає мати полеглого Героя Любов Борисівна. – Значну частину його життя становила військова служба. Під час строкової – був морським піхотинцем, проходив армійський вишкіл у Керчі. Пізніше – на долю сина випало захищати Батьківщину у зоні АТО/ООС. І зараз – з початком повномасштабного російського вторгнення. Він був справжнім бійцем, який понад усе прагнув Перемоги для рідної країни».

Йому було лише 49 років.Поховають воїна  на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Попередня публікаціяЯк заснути в спеку: корисні поради
Наступна публікаціяУ день Конституції України у Вінниці вшанували пам’ять загиблих героїв