27 червня в області відбулося спецпогашення та введення в обіг поштової марки «Податки. Армія. Перемога» в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії «Наші податки — наш захист!».

Процедуру спецпогашення провів заступник начальника ОВА Сергій Здітовецький разом з виконуючою обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Оксаною Домерат та директором з розвитку мережі «Укрпошта» у Вінницькому регіоні Оксаною Шабановою.

Церемонія символічно пройшла у Головному управлінні ДПС у Вінницькій області.

Під час заходу Сергій Здітовецький подякував представникам бізнесу Вінниччини, які, попри труднощі війни, продовжують сплачувати податки до державного та місцевих бюджетів, а також підтримують Збройні сили України.

«Ми всі – невід’ємна частина боротьби за нове та незалежне майбутнє України. Сплачуючи податки – будуємо нашу країну!» – зазначив заступник начальника ОВА.

Назва марки є символічною. В умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією, основна частина витрат державного бюджету України спрямовується на національну безпеку та оборону. На марці номіналом «U» зображена монета в 1 гривню, яка плавно перетворюється в кулю, що є центром марки номіналом «А». Це символізує безперервний зв’язок між економічною діяльністю та військовою могутністю.

«На території Вінницької області є майже 112 тис. платників податків. За період війни вони спромоглися направити до бюджетів більше 62 млрд грн», – зауважила Оксана Домерат.

Директор з розвитку мережі «Укрпошта» у Вінницькому регіоні Оксана Шабанова подякувала кожному, хто сумлінно сплачує податки й інвестує у розвиток держави.

Поштовий набір включає аркуш «Податки. Армія. Перемога», конверт «Перший день» та картку. Нові марки доступні до продажу у відділеннях, філателістичних крамницях та на офіційному сайті Укрпошти.

Попередня публікаціяУ Вінниці медсестри проводять уроки домедичної допомоги для маленьких пацієнтів
Наступна публікаціяВінничанам рекомендують встановити двоетапну перевірку своїх акаунтів