Влітку довге волосся часто потребує більш природної текстури. Розпущене волосся може створити незручності у спеку, тому модниці обирають недбалі пучки, коси, зібрані хвилі та низькі хвости з пасмами, що обрамляють обличчя.

Недбалий пучок

Ця зачіска ідеально підходить для другого дня після миття волосся. Якщо ваше волосся щойно вимите, додайте йому текстури, використовуючи сухий шампунь або текстурувальний спрей. Зберіть волосся на потилиці, залишивши кілька пасм для обрамлення обличчя. Скрутіть волосся у недбалий французький хвіст і закріпіть шпильками. Це стиль, що поєднує недбалість та формальність.

Туга коса

Це швидка літня зачіска, для якої потрібні лише гель, резинка для волосся та щітка. Якщо у вас тонке волосся, оберіть міцну текстуровану косу, наприклад, «риб’ячий хвіст». Нанесіть гель на корені волосся, створіть середню частину та заплетіть косу. Для додаткової фіксації та згладження нерівностей використовуйте лак для волосся та щітку з кабанячої щетини.

Гладкий пучок

Ключ до гладкого пучка – блискуче та гладке волосся. Для надання волоссю жорсткості нанесіть текстурувальний спрей перед збиранням його у пучок. Легко скрутіть волосся та оберніть навколо основи, зав’яжіть кінці резинкою чи стрічками для надійності. Закріпіть пучок шпильками.

Мокрий ефект

Цей стиль підходить для будь-якого типу волосся. Вам знадобляться мус, гель, сироватка для блиску та лак. Можна зробити проділ посередині або збоку. Для традиційного мокрого вигляду зачешіть волосся назад, надавши йому гладкість. Мус і гель створюють сильну фіксацію. Наносьте продукти поступово, щоб уникнути липкості. Для густого волосся розділіть його на пасма горизонтально від вуха до вуха для повного покриття.

Кінський хвіст

Щоб створити цей образ, зберігайте корені гладкими. Однією з переваг цього стилю є ефект «підтяжки обличчя». Сушіть волосся феном у напрямку до хвоста, а пасма оберніть навколо основи хвоста для завершеного вигляду.

Попередня публікаціяРосійські «Калібри» і безпілотники атакували Вінниччину вночі
Наступна публікаціяВтрати росії у війні з Україною: деталі і цифри на 27 червня