Додому “на щиті” повернувся Герой вінничанин Сергій Степанюк

Сьогодні всі мешканці Вінниці разом з рідними віддають шану і моляться за Героя, який повернувся додому на щиті. Сергій Русланович Степанюк служив у 79-й окремій десантно-штурмовій Таврійській бригаді, захищаючи Батьківщину на донецькому напрямку. Його останній бій відбувся 24 червня поблизу села Новомихайлівка Покровського району. Сергію було лише 40 років.

Сергій Степанюк народився у Вінниці 27 листопада 1983 року. Він виріс разом зі своїми двома старшими братами і здобув освіту у Вінницькому медичному фаховому коледжі імені академіка Д.К. Заболотного. Пізніше він вступив до Київського державного інституту фізичної культури, де отримав диплом з реабілітації. Попри свою основну професію, він мав пасію до комп’ютерних технологій, навчився їм самостійно і навіть заснував свою власну фірму. Останні роки перед війною він працював у логістичній компанії у Києві, яка відкрила свій філіал у Вінниці.

Його мати, Алла Андріївна, згадує:

“Сергій не мав досвіду у армії до мобілізації. Він вважав, що його знання у медицині будуть корисними на передовій. Він завжди прагнув допомагати своїм товаришам”.

Вона також зазначає, що Сергій був різнобічною особистістю, яка, окрім комп’ютерів, любила малювання і була доброю і чуйною людиною.

Церемонія прощання відбудеться о 14:00 год у ритуальній залі за адресою: вул. А. Медвідь, 2. Поховання воїна відбудеться о 15:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Хай покійний відпочиває з миром.

Попередня публікаціяСьогодні на Вінниччині графіки відключень діятимуть упродовж доби
Наступна публікаціяПідтримка та зміцнення: Офіс психологів у Вінниці розпочинає роботу