У Вінницькому обласному центрі з гідрометеорології попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку 5 класу.

Ця небезпека триватиме з 27 по 29 травня у всіх районах області, про що повідомляється на Facebook-сторінці центру.

“Погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та поширення пожеж в екосистемах за наявності джерел займання (відкритого вогню)”, — зазначено в повідомленні.

На Facebook-сторінці ДСНС області також підкреслили, що основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання трави, кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища та необережне поводження з вогнем.

“Минулої доби рятувальники Вінниччини ліквідували 4 пожежі на відкритих територіях у Тульчинському, Гайсинському та Могилів-Подільському районах області на площі понад 3 га”, — йдеться в дописі.

Зокрема, через необережність під час проведення вогневих робіт сталося займання господарчої будівлі в селі Мурафа Жмеринського району. Вогонь знищив покрівлю споруди на площі 100 кв.м та 3 тонни сіна.

Надзвичайники вкотре застерігають громадян не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Попередня публікаціяЗ російського полону повернулися 90 наших захисників
Наступна публікація«Податки. Армія. Перемога»: Укрпошта готує до випуску нову марку