Чемпіонат Європи з сумо відбувся в місті Квідзин, Республіка Польща, де змагалися юнаки до 15 років та юніори до 18 років. Вінницю на турнірі представляли четверо вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Наші сумоїсти двічі підіймалися на найвищу сходинку п’єдесталу, загалом завоювавши шість медалей.

Турнір був дуже представницьким, зібравши три сотні юних спортсменів із різних європейських країн. Вінничани не поступалися своїми вміннями та волею до перемоги, зазначив їхній наставник, тренер-викладач МДЮСШ №5 Важа Шотайович Даіаурі.

«Я з великою гордістю спостерігав за виступом наших спортсменів на чемпіонаті Європи з сумо. Кожен із них показав неймовірну витримку, силу та техніку. Ці досягнення стали результатом багатьох годин наполегливої праці, самовідданості та підтримки всієї команди. Хоча ми маємо багато перемог, є і простір для вдосконалення. Прагнемо досягати ще більших висот і представляти Україну на світовій арені з гідністю», – підсумував він.

У рідній спортивній школі також вражені результатами наших сумоїстів.

«Наші вихованці показали неймовірну відданість, силу та спортивну майстерність, що дозволило їм досягти високих результатів на міжнародній арені. Ці досягнення є результатом важкої праці як спортсменів, так і їхніх тренерів, які невпинно працюють над удосконаленням своїх навичок та підготовкою до змагань. Ми пишаємося кожним з наших спортсменів і віримо, що попереду їх чекають ще більші перемоги», – висловила свою гордість за досягнення вихованців в. о. директора МДЮСШ №5 Тетяна Бондарчук.

Золоті медалі для Вінниці здобули Іван Кирилюк (серед юнаків до 15 років) та Валерія Іжаківська (серед дівчат до 15 років).

Срібні призери: Ілля Гуменюк та Іван Кирилюк, які здобули медалі у командному заліку серед юнаків до 15 років. Валерія Іжаківська здобула срібло в абсолютному заліку серед дівчат до 15 років.

Бронзові призери: Валерія Іжаківська у командному заліку серед дівчат до 15 років та Вікторія Ружанська серед юніорок до 18 років.

Попередня публікаціяДля вінничан проведуть психологічний арт-практикум «Запобігання вигоранню на роботі і вдома»
Наступна публікаціяЗ російського полону повернулися 90 наших захисників