Риболовля, квадроцикли, басейн: на Вінниччині провели родинний вікенд для ветеранів

В одному із комплексів відпочинку для семи демобілізованих працівників та жителів громад Вінницької області, де є потужності МХП влаштували родинний вікенд.

Захід відбувся в межах програми підтримки військових, ветеранів та їх родин «МХП Поруч», яку розвиває компанія МХП та Благодійний фонд «МХП — Громаді».

Учасники провели два насичені дні на природі: плавали в басейні, катались на квадроциклах, рибалили, відвідували арт-терапевтичні заняття.

Серед відпочивальників Вадим Люлькович. Чоловік каже, проведений час з сім’єю став для нього ковтком свіжого повітря у щоденній рутині.

«Вдома робота постійно, немає часу на відпочинок. А тут, завдяки МХП була така нагода, запропонували і погодились з усією сім’єю відпочити», – розповідає Вадим Люлькович, ветеран, працівник елеваторного комплексу філії ПрАТ «Зернопродукт МХП»

Програма «МХП Поруч» надає індивідуальний супровід та комплексну підтримку військовим, ветеранам, їхнім родинам та тим, хто чекає близьких з війни.

«Хочемо аби ветерани відпочили. Люди мають відчути, що про них дбають, це наші працівники. Люди, які віддали себе державі і ми маємо про них піклуватися», – зазначив Анатолій Козак, регіональний директор Північного регіону Вінницького Хабу МХП.

Більше дивіться у відео

Попередня публікаціяСергій Борзов йде з посади голови Вінницької ОВА
Наступна публікаціяУ Вінниці для дітей військових організовують катання на SUP-дошках