Цього року у Вінниці проведуть капітальний ремонт приміщень Центру первинної медико-санітарної допомоги №4, де базується одна з трьох станцій Вінницької станції екстреної медичної допомоги (ЕМД). Станція включає 10 цілодобових виїзних бригад, які обслуговують мешканців міста та області.

Бригади ЕМД транспортують пацієнтів до міських та обласних медичних закладів, а також в інші міста України. В адміністративному корпусі розташований навчально-тренувальний центр Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де медики покращують свої знання та навички.

Приміщення оснащено резервними системами енергопостачання, електричним генератором, оптоволоконним інтернетом, супутниковим інтернетом Starlink та засобами електрозв’язку для безперебійної роботи під час знеструмлень.

Будівлі ЦПМСД №4 були пошкоджені внаслідок ракетного удару РФ влітку 2022 року. Зруйновано покрівлю трьох будівель, вибито вікна та двері, з’явилися значні тріщини у стінах, що можуть призвести до повного руйнування будівлі. Для усунення цих пошкоджень та відновлення безпечних умов для медиків і пацієнтів необхідні будівельні роботи.

У рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» були закуплені роботи з капітального ремонту. Найближчим часом підрядник розпочне роботи вартістю 7,4 млн грн.

Заплановано внутрішні та зовнішні будівельні роботи, зміцнення стін, ремонт покрівлі, оздоблення, утеплення, вогнезахист тощо. Завершення робіт планується до кінця цього року.

Попри щоденні удари ворога, що спричиняють значне навантаження на систему охорони здоров’я, МОЗ разом із партнерами продовжує відновлювати медичні заклади, щоб забезпечити доступність медичної допомоги для українців.

Попередня публікаціяВінничан запрошують на майстер-клас із розпису гільз
Наступна публікаціяВалютні курси: долар та євро на 25 червня