У місті Бар на фасаді ліцею № 2 відкрили меморіальну дошку командиру стрілецького відділення, солдату Дмитру Анатолійовичу Бондару.

На Вінниччині встановили меморіальну дошку в пам’ять про захисника України
За інформацією з сайту Барської міської ради, 25 червня на території Барського ліцею № 2 відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки на честь Дмитра Анатолійовича Бондаря, командира стрілецького відділення та учасника російсько-української війни, який героїчно загинув 8 липня 2023 року, захищаючи Україну.

Дмитро Анатолійович був патріотом і людиною високої честі та моралі. Він був справжнім українцем, вихованим у своїй родині, який залишив рідну домівку і тих, кого любив, аби захищати Батьківщину. Його родина чекала його повернення, щоденно молилася за його життя та здоров’я. Тепер вони зберігатимуть світлу пам’ять про нього та гордість за його безцінний внесок у нашу Перемогу.

Згідно з Указом Президента України, за особисту мужність, проявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, і самовіддане виконання військового обов’язку, солдат Дмитро Анатолійович Бондар був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Барська громада поділяє біль втрати родини Героя та завжди пам’ятатиме свого земляка, який залишив рідних і став на захист України.

«Наші Захисники – наші відважні Воїни… вони героїчно віддали життя за Україну. Їхній подвиг неоціненний. Їхньою кров’ю омита наша держава. Вони назавжди в наших серцях і нашій пам’яті», – зазначено в повідомленні.

Попередня публікаціяВалютні курси: долар та євро на 25 червня
Наступна публікаціяСергій Борзов йде з посади голови Вінницької ОВА