Генеральний прокурор України, на основі матеріалів Державного бюро розслідувань (ДБР), повідомив про підозру народному депутату України Миколі Тищенку у справі незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця в Дніпрі, як зазначено у пресрелізі ДБР від 25 червня.

У бюро уточнили, що підозра стосується незаконного утримання потерпілого.

“20 червня 2024 року у Дніпрі група осіб за вказівкою народного депутата України протиправно позбавила волі колишнього військовослужбовця ЗСУ. Його утримували певний час і завдали тілесних ушкоджень. Слідство встановило, що це сталося за попередньою змовою групи осіб із застосуванням фізичної сили та спецзасобів”, – йдеться в повідомленні.

Тищенко наразі не коментував повідомлення ДБР.

Минулого тижня в соцмережах з’явилося відео з Дніпра, на якому люди у балаклавах застосували силу до чоловіка, який гуляв з дитячим візочком і зробив зауваження охороні депутата.

Пізніше з’ясувалося, що це була охорона народного депутата Миколи Тищенка, виключеного з фракції “Слуга народу”. Він також фігурує на відео. Чоловік, якого закували в кайданки, – ветеран підрозділу Kraken Дмитро Павлов. Поліція відкрила два кримінальні провадження: за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень і незаконного позбавлення волі.

Тищенко у соцмережах пояснив ситуацію тим, що, за його словами, “військовий напав на поліцейських”.

Попередня публікаціяЗа якими адресами у Вінниці сьогодні не буде світла та води
Наступна публікаціяНезалежно від пори року вартість розподілу газу залишається однаковою