Наступний тиждень ознаменується початком нового кармічного циклу, що особливо відчують Терези та Овни, оскільки їхні знаки зодіаку формують вісь взаємин. Теми стосунків виходять на перший план, і кармічні вузли можуть як затягуватися, так і послаблюватися залежно від вашого опрацювання впливу Чорного Місяця.

ОВЕН

З наближенням негативної кармічної точки Чорного Місяця до опозиційного знаку, зовнішній світ може проявити агресію до вас. Це стане стимулом для активного старту, хоча й буде супроводжуватися конфліктами. Якщо ви не боїтеся труднощів, то цей період ідеально підходить для вирішення давніх проблем. Ви сповнені енергії та готові до рішучих дій. Однак, підприємцям варто бути обережними: хоча проєкти будуть розвиватися, прибутки можуть бути невеликими.

ТЕЛЕЦЬ

У бізнесі зараз сприятливий час для розширення та пошуку надійних інвесторів. Ваші починання отримають підтримку друзів, які допоможуть розібратися з бюрократичними питаннями. У колективі можуть виникнути конфлікти через заздрість колег. Зірки радять або знайти спільну мову зі своїми опонентами, або розставити всі крапки над «і». Робочий настрій може заважати романтичним почуттям, і через це ваші стосунки можуть охолонути, адже вам хочеться якнайшвидше повернутися до роботи чи хобі.

БЛИЗНЮКИ

У шлюбі можуть виникати конфлікти через фінансові питання. Самотні представники знаку можуть знайти нові знайомства за допомогою інтернет-листування, особливо з людьми з інших країн. Багато пар, які вже довго разом, захочуть офіційно закріпити свої стосунки, але з цим краще зачекати до весни. Батьки можуть бути надто вимогливими до своїх дітей, що призведе до конфліктів і навіть хвороб. Постарайтеся бути м’якшими і менше тиснути на своїх спадкоємців.

РАК

Попереду тиждень, який потребуватиме від вас терпіння та спокою. Зараз не найкращий час для відпустки, оскільки робочі та творчі проєкти вимагають значних зусиль, але це принесе позитивні результати. Ви досягли професійного піка і стоїте на порозі нового циклу. Багато цілей буде досягнуто внаслідок титанічних зусиль, і іноді вам захочеться все залишити. На кар’єрному шляху доведеться багато чого змінити, але будьте готові до хаосу і непорозумінь. Вас чекають кризові події на роботі, які вимагатимуть прийняття складних рішень.

ЛЕВ

Фінансовий сектор поступово відновлюється після складного періоду втрат. Очікуйте приємних сюрпризів у вигляді подарунків, оплати ваших послуг або значного прибутку від угоди. Утримуйтесь від ризикованих інвестицій та уникайте займів, оскільки існує ризик втрати вкладених коштів. Багато неудачних проєктів і дрібниць може підірвати вашу віру в доцільність продовження поточного шляху. Хочеться повністю оновити своє життя — це вповні право. Перед вами чекає багато цікавих можливостей!

ДІВА

Більшість представників вашого знака мають чекати ключові події цього місяця в особистому житті. Енергія цього періоду розширить коло людей, які можуть стати потенційними партнерами, і підсилить зв’язок з вашим нинішнім партнером. Деякі можуть раптово одружитися, інші — несподівано розійтися. Якщо ви розглядаєте розлучення з чоловіком, підготуйтеся до судових процедур і поділу майна. Романтичні і великодушні особистості, які не могли прийняти рішення, нарешті можуть стати розсудливими.

ТЕРЕЗИ

Застій у бізнесі потребуватиме терплячого очікування, а проблеми з державними органами можуть уповільнити розвиток проєктів. Основна трудність найближчого часу — фінансові обмеження та залежність. Ви мріяли про власний бізнес або творчі проекти, але зобов’язання змусять вас відкласти ці плани. Зірки радять особливу увагу приділити своєму здоров’ю через здорове харчування та помірну фізичну активність.

СКОРПІОН

Напружений настрій на роботі може погіршити моральний стан. Деякі працівники можуть розглядати можливість змінити місце роботи на більш спокійне або перейти в сімейний бізнес, що стане доступним у третій декаді червня. Також в цей період можуть виникнути проблеми з дітьми та значні витрати, пов’язані з ними. Ситуація з дітьми буде тривалою, тому важливо бути уважним до їхніх потреб. Зберегти здоров’я допоможе сувора дисципліна та обмеження в надмірностях.

СТРІЛЕЦЬ

Не варто очікувати швидкого вирішення питань, але у вас є достатньо сил і терпіння, щоб досягти своїх цілей. Цей тиждень особливо вдалий для всіх справ, пов’язаних з кар’єрою. Підприємці та керівники на всіх рівнях матимуть можливість матеріалізувати свої досягнення, особливо вже на початку липня. Очікуються нові пропозиції, успішні і фінансово вигідні проекти. Якщо вам не вистачає знань, вирушайте на навчання — це відкриє нові перспективи.

КОЗОРІГ

Отримані знання і навички допоможуть вам знайти більше впевненості у собі та стимулювати пошук нових сфер для реалізації. Нові проекти, над якими працюють підприємці та керівники на всіх рівнях, обіцяють значні перспективи. Якщо ви працюєте на наймі, можливе покращення в посаді, або якщо це вже відбулося недавно, зміцнення в професійному та фінансовому плані. Власникам бізнесу можна розраховувати на сильну підтримку впливових осіб, які зацікавлені в інвестуванні в їх проекти.

ВОДОЛІЙ

Цей період вимагає частого звернення до документації, що була підписана на початку року. Ті, хто працює на наймі, можуть змінити місце роботи, але існує й ризик звільнення. Очікуються успішні ділові поїздки та зміцнення зв’язків з іноземними колегами. Фінансова стабільність загалом зберігається, проте рекомендується утримуватися від позик, вкладень та ризикованих угод. Сімейним людям пропонується приділити увагу побутовим турботам та потребам дітей, що приглушить будь-які романтичні витоки.

РИБИ

Час напружений і віддає перевагу роботі, що може призвести до обмеження часу на особисте життя. У сфері кохання очікуються серйозні зміни, які для деяких можуть мати негативний вплив. Ті, хто переживає глибоке закохання, можуть стати надмірно емоційними та поспішливими. Ревнощі й образи можуть зіпсувати романтичний настрій, тому важливо бути терплячим і утриманим. У багатьох також можуть виникнути проблеми з батьками або старшими членами сім’ї. Підприємці повинні зробити вибір: скоротити витрати або змінити свій підхід до бізнесу.

Попередня публікаціяСмачний і легкий салат з овочів гриль та куркою: покроковий рецепт
Наступна публікаціяПовернення моди нульових: босоніжки на танкетці — новий тренд