Минулого тижня до п’яти лікарень Вінниччини, в тому числі в заклад, де лікуються військові, доставили благодійну допомогу народні депутати України від ВО «Батьківщина» Олег Мейдич і Валерій Дубіль, а також лідерка партії Юлія Тимошенко.

Автомобіль, заповнений необхідними медичними матеріалами, зустріли головні лікарі та медичний персонал Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги, Вінницької обласної лікарні ім. М.І. Пирогова, Погребищанської та Липовецької центральних районних лікарень.

Медики лікувального закладу, де перебувають поранені військові, були надзвичайно вдячні за дороговартісний апарат для гемодіалізу (штучна нирка) Prismaflex.

“Щиро дякую за апарат для гемодіалізу, який дозволить нам рятувати та лікувати важко поранених і хворих пацієнтів, які потребують такого виду лікування. Завдяки цьому апарату ми зможемо лікувати пацієнтів з гострими ушкодженнями нирок, зокрема при посттурнікетних синдромах, і повертати наших військовослужбовців до нормального життя”, – зазначив начальник клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Андрій Корсун.

Це не перший випадок надання допомоги лікарням Вінниччини у вигляді необхідного обладнання та медичних матеріалів. Олег Мейдич та його колеги постійно тримають контакт з керівниками лікарень, з’ясовують потреби закладів та сприяють їх забезпеченню.

Юлія Тимошенко також обговорювала з керівниками медичних закладів та персоналом Вінниччини питання, які потребують негайного вирішення на державному рівні для покращення умов лікування та реабілітації військових. Вона очолює відповідну тимчасову слідчу комісію (ТСК).

Попередня публікаціяПауерліфтерка з Вінниці здобула “срібло” на Кубку світу
Наступна публікаціяПрогноз погоди у Вінниці 25 червня