До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом у Вінниці 28 червня пройде турнір «Футбол проти наркотиків». Захід збере понад три сотні гравців з усієї України. У змаганнях братимуть участь гравці, які знаходяться на шляху подолання своєї залежності.

Організаторами події є Вінницький міський центр соціальних служб та ГО «Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця».

Головна мета заходу — популяризація здорового способу життя, збереження здоров’я сімей, дітей та молоді, профілактика вживання наркотиків серед дітей і молоді, а також запобігання зловживанню алкоголем, тютюном та іншими речовинами.

«Турнір має на меті поширити ідею користі здорового способу життя та недопустимості вживання наркотиків серед широких верств населення. Важливо, що у змаганнях беруть участь непрофесійні футбольні команди, які складаються з людей, які на власному досвіді знають, наскільки важко боротися із залежністю та як вона негативно впливає на всі сфери життя – від особистої до професійної», – зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Переможців турніру нагородять медалями, грамотами та кубками.

Змагання розпочнуться 28 червня о 10:00 на стадіоні Вінницького ліцею № 18.

У разі сигналу повітряної тривоги під час турніру учасників буде направлено до найближчих укриттів. Мапу сховищ Вінниці можна знайти за посиланням.

Попередня публікаціяУ Вінниці на стартовій точці маршруту Camino Podolico з’явилася “сонячна мушля”
Наступна публікаціяВиготовлення та збут дитячої порнографії: затримано трьох жителів Жмеринки