Депутатка Вінницької облради Мар’яна Нарожна на своїй сторінці у Facebook повідомила про успішну реалізацію проєкту ладижинської родини Багнюків. Проєкт під назвою “Вирощування пряних, ароматичних, лікарських культур, їх переробка та продаж” спрямований на розвиток місцевого малого підприємництва.

“Друзі, ділюся з вами новинами про реалізацію чудового проєкту ладижинської родини Багнюків – «Вирощування пряних, ароматичних, лікарських культур їх переробка та продаж»”, – написала депутатка.

Ця історія є особливою, адже під час захисту країни Михайлом Багнюком, його дружина Ольга Багнюк взяла на себе розвиток сімейної справи. Родина подалася на конкурс підтримки малого підприємництва в Ладижині, що є локальним аналогом проєкту «Роби своє». Ця ініціатива реалізується спільно з Ладижинською міською радою.

Проєкт родини Багнюків став одним із переможців цього конкурсу. Вони прагнули розширити свій бізнес, і завдяки гранту вдалося придбати обладнання для дистиляції ефірних олій, розливу та етикетування продукції. Загальний бюджет проєкту становить майже 200 тисяч гривень, з яких 100 тисяч гривень профінансував фонд “МХП-Громаді”.

“Ця історія надихає і нагадує нам, що навіть у найважчі часи важливо підтримувати одне одного та вірити в наші спільні сили. Коли є підтримка – будь-які мрії стають реальністю!”, — йдеться у повідомленні Мар’яни Нарожної.

Попередня публікаціяУ Вінниці проведуть фестиваль польової кухні на честь загиблого героя Тараса Сича
Наступна публікаціяУ Тульчині родинам полеглих військовослужбовців передали ордени «За мужність»