У Козятині Вінницької області відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки на честь старшого солдата Юрія Васильовича Любарця, бійця бригади «Червона Калина». Дошку встановили на будівлі районного відділку Національної поліції.

На заході були присутні побратими Юрія, його друзі, рідні та колишні колеги-поліцейські. Почесне право відкриття дошки було надано батькові героя, а перед цим меморіальну дошку освятив священник.

Юрій Васильович Любарець народився 6 травня 1990 року в Козятині. Він навчався в 5-й школі, а з 2010 року почав працювати у поліції. У 2012 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, а в 2013 році – Ірпінську фінансово-юридичну академію.

У 2022 році Юрій приєднався до бригади «Червона Калина», де служив на посаді старшого кулеметника. Він героїчно загинув 21 лютого 2023 року в районі населеного пункту Спірне, Бахмутського району, Донецької області.

За особисту мужність та самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Юрій Любарець був посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня указом Президента України.

«Сьогодні ми зібралися на відкритті пам’ятної дошки нашого побратима та героя бригади «Червона Калина». Юра був справжнім патріотом, мужнім і відважним. Завжди йшов у бій і знищував ворога, який прийшов на наші землі. Він загинув, захищаючи всіх, хто може жити спокійним життям, загинув за нашу землю. Командування та побратими завжди пам’ятатимуть про його подвиги. Помстимося за кожного», – сказав на відкритті офіцер бригади «Червона Калина».

Попередня публікаціяЯк відключення світла може спричинити спалахи гепатиту та холери
Наступна публікація«Джаз в саду» та маріупольські вітражі: добірка дозвілля на вікенд для вінничан