У Вінниці відкрили виставку дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»

Сьогодні, 18 червня, у холі Вінницької міської ради відкрили виставку робіт вихованців творчої студії «Барвистий дивоцвіт». В експозиції представлено широкий спектр захоплень і майстерності юних художників. Відвідати виставку можна до кінця червня.

На виставці представлені роботи в різних техніках: акварельний та олійний живопис, графіка, гуаш, поталь, акрил, витинанка та петриківський розпис. Як зазначила керівниця творчої студії «Барвистий дивоцвіт» Галина Рибак, виставка пропонує роботи на будь-який смак. Вони різноманітні за стилістикою, тематикою та манерою виконання.

«Деякі юні художники тяжіють до портретної творчості та графіки, інші – до пейзажів та традиційного петриківського розпису. Цього разу експозиція наповнена роботами наших вихованців, які, попри юний вік, вже знайомі з історією народного мистецтва та володіють технікою роботи з олійними фарбами», – розповідає Галина Рибак.

На виставку завітала і вінничанка Олена, яка поділилася своїми враженнями. Вона зазначила, що спостерігати за творчістю дітей дуже цікаво, адже через пензлик та фарби вони відкривають свою душу.

«Виставка дуже цікава, оскільки допомагає нам зрозуміти, чим захоплюються юні українці. Занурюючись у дитяче мистецтво, ми стаємо частиною цього процесу, що надихає на нові досягнення та розширює наші горизонти і світогляд», – зауважила Олена.

Переглянути експозицію можуть усі охочі, відвідавши в будні дні вестибюль міської ради. Виставка триватиме до кінця червня.

Попередня публікаціяПонад 210 тисяч військовозобов’язаних жінок оновили свої дані через «Резерв+»
Наступна публікаціяДядя Гриша з Херсону приїхав до вінничан по донати для ЗСУ