У Вінницькій області сьогодні, 17 червня, графіки погодинних відключень електроенергії діятимуть з 8 ранку протягом усієї доби.

Про це повідомили в АТ «Вінницяобленерго».

«У зв’язку з недостатньою кількістю генеруючих потужностей в енергосистемі України через пошкодження енергообєктів ворожими атаками, НЕК “Укренерго” довело ліміти споживання по АТ “Вінницяобленерго”».

У НЕК “Укренерго” також зазначили, що з 11 до 22 години відключення торкнуться більшості споживачів.

За словами представників національної енергокомпанії, найближчим часом і до кінця липня українців чекають довші планові відключення електроенергії, оскільки ситуація в енергосистемі погіршиться.

Про це повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі “Суспільного”.

«Наступний тиждень і навіть кілька наступних тижнів ситуація буде набагато важчою, ніж сьогодні, будуть графіки відключень. З 11 ранку до 23 вечора ці графіки будуть ще дещо більшими, ніж решту доби. І така ситуація триватиме приблизно до кінця липня.
Це пов’язано з особливостями ремонту на енергоблоках атомних електростанцій. Тому протягом місяця-півтора треба бути готовими до того, що графіки відключень будуть присутні в нашому житті, і вони можуть бути досить суттєвими, особливо у вечірні години, в години пікового споживання», – зазначив керівник НЕК.
Попередня публікаціяЄвро-2024: сьогодні Україна розпочинає виступи у Німеччині
Наступна публікаціяЗа якими адресами у Вінниці сьогодні ремонтуватимуть мережі