Нещодавно учасники дитячого волонтерського центру «VinPatriot» з усіх загальноосвітніх шкіл Вінницької громади передали 22 маскувальні сітки для потреб наших військових, повідомили в ВМР.

«Хоч ми ще діти, але ми пишаємося, що можемо щось зробити для Перемоги!» – сказала школярка Віта. Її однолітки зазначили, що така підтримка буде постійною, адже вони розуміють важливість допомоги українським військовим.

«Плетіння маскувальних сіток – це один зі способів підтримки ЗСУ. Наявність маскувальних сіток дуже важлива, особливо на лінії вогню. Вони допоможуть захищати техніку та бліндажі, а отже, найголовніше – життя наших Захисників і Захисниць», – поділився своїми думками школяр Віктор.

Військовий Андрій подякував юним і дорослим волонтерам, а також організаторам акції за допомогу. «Така підтримка з тилу, особливо дитяча, надихає і додає нам сил», – зазначив він.

Метою дитячого волонтерського центру є залучення та об’єднання школярів та вихованців різного віку навколо доброї справи. Основним завданням наразі є допомога ЗСУ, проте в планах центру – підтримка всіх, хто потребує допомоги.

 

Попередня публікаціяЗабруднення на вінницьких пляжах визначили епідеміологи
Наступна публікаціяВінницька школа гідів та амбасадорів запрошує на безкоштовні екскурсії