Книга «Українські колібрі» написана на честь Віктора Пенькова, чоловіка Світлани Пенькової та батька двох дітей. Віктор служив у Повітряних Силах України 33 роки, захищаючи Україну з 2015 року. У листопаді 2022 року він загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Світлана Пенькова розповіла, що ідея написати книгу виникла у неї наступного дня після звістки про загибель чоловіка. До цього Світлана працювала в іншій сфері і не мала досвіду письменницької діяльності. Однак, бажаючи відтворити життя Віктора на сторінках книги, вона пройшла навчання у школі письменництва під керівництвом українського письменника Любка Дереша. Так з’явилася книга «Українські колібрі».

Назва книги має особливу символіку. Колібрі – це символ подружнього життя Світлани та Віктора, а також нагадування про вертоліт, на якому Віктор служив бортмеханіком.

«Колібрі – маленькі, але дуже сміливі пташечки, які захищають свою сім’ю, навіть якщо ціною стане їхнє життя. Це нагадує мені про мого чоловіка», – розповідає Світлана.

Книга розповідає про 23 роки подружнього життя Світлани та Віктора, його мрії про небо з дитинства, довгі роки навчання в авіаційних закладах та службу борттехніком вищої категорії.

«Віктор був великою людиною з дуже добрим серцем. Ми маємо двох дітей, і та любов, яку він вкладав у них, дає їм сили рухатися далі», – додає авторка.

На презентації також відбувся збір коштів на підтримку діяльності ГО «Відроджена», яка організовує терапевтичні заходи для жінок, що втратили чоловіків на війні

Усі охочі мали змогу придбати книгу «Українські колібрі» з підписом авторки.

Попередня публікаціяОвочеве рагу: смачний і корисний рецепт для вашого столу
Наступна публікаціяВінницькі лікарі успішно провели складні операції з видалення раку сечового міхура