Незалежно від того, як ви ставились до сучасного мистецтва раніше, ця лекція відкриє вам ще один спосіб дивитись на нього.

Мистецтво може бути найточнішим діагностичним та аналітичним інструментом в розумінні куди рухається світ та які соціальні, політичні та наукові тренди визначатимуть його завтра. Варто лише знати куди скеровувати свій погляд та як вибудовувати свої стосунки з митцями та інституціями.

Дата: 19 червня, середа, 17:00
Місце: Коворкінг CHERDAK, Соборна 24, ТРЦ Sky Park, 8 поверх, коворкінг

Як долучитися? Заповніть анкету за посиланням: форма на Google Forms

Спікерка: Ольга Балашова
Ольга Балашова (PhD) – мистецтвознавиця, кураторка, викладачка. Співзасновниця та Голова правління ГО МСМ/MOCA NGO та Ukrainian Museum of Contemporary Art / UMCA. Співкураторка проєктів Архіву мистецтва воєнного стану, Культура пам’яті в повоєнній Україні та інших проєктів. З 2017 по 2020 рік – заступниця Генерального директора Національного художнього музею України. З 2019 року – викладачка Києво-Могилянської бізнес школи. Сфера наукових інтересів: мистецтво та культура ХХ-ХХІ століття, мистецтво нових медіа, неофіційне радянське мистецтво.

Організатори зустрічі: Мистецьке об’єднання «ПЛАЙ» у рамках проєкту «Є Розмова». Проєкт реалізується у межах програми Британської Ради «Підтримка креативної економіки».

Попередня публікаціяБуша, Черепашинці, Лядівський монастир, Печера та Козятин: У Вінниці триває виставка «Місця Сили України – Вінниччина»
Наступна публікаціяПравила написані кров’ю: Бойовий медик бригади «Червона Калина». Відео