У Вінниці розпочався річний конкурс “Літо з книгою: найкращий читач”, організований Вінницькою міською централізованою бібліотечною системою. Головна мета заходу – популяризувати читання серед дітей та розвивати їхні літературні смаки та навички роботи з книгою.

До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 7 до 14 років, переможцем стане той, хто за літо прочитає найбільшу кількість книг.

За словами директорки Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Олени Заквацької, цей конкурс має стимулювати підростаюче покоління до читання протягом літніх канікул.

Конкурс триватиме протягом усього літа і буде проводитися у всіх бібліотеках міста. Учні 1-4 класів повинні прочитати не менше 20 книг, а учні 5-8 класів – не менше 10. Книги не повинні входити до шкільної програми. Оцінюватимуться не лише кількість прочитаних книг, а й якість розуміння, що буде визначатися під час бесід.

Результати конкурсу будуть підведені та переможці нагороджені у вересні, у Всеукраїнський день бібліотек. Найкращі читачі отримають подарунки та визнання від бібліотечної спільноти.

“Запрошуємо всіх маленьких читачів долучитися до конкурсу та провести літо з улюбленими книгами! Чекаємо на вас у бібліотеках Вінницької міської централізованої бібліотечної системи”, – закликає Олена Заквацька.

Попередня публікаціяВінничан запрошують на обговорення стану малих річок міста
Наступна публікаціяБуша, Черепашинці, Лядівський монастир, Печера та Козятин: У Вінниці триває виставка «Місця Сили України – Вінниччина»