Наприкінці травня працівники МКП “Вінницязеленбуд” покосили придорожні смуги та пішохідні території від інвазійних рослин – амброзії та борщівника, а заразом обробили їх гербіцидами.
Про це повідомили в департаменті комунального господарства та благоустрою ВМР.
Обидві рослини – надзвичайно шкідливі для здоров’я людей. Борщівник, наприклад, здатний спричиняти сильні опіки, а от приваблива на вигляд амброзія під час цвітіння викликає сильну алергічну реакцію: нежить, свербіж та навіть напад бронхіальної астми.
Роботи проводили на території Вінницького-Хутірського старостинського округу: Немирівське шосе, вулиця Незалежності та Покровській (Вінницькі Хутори), вулиця Миру (Щітки) та вулиця Покровська (Писарівка).
Надалі додатково проведуть аналогічні роботи з покосу та вивезення борщівника на території Вінницької обʼєднаної територіальної громади.