В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг директора Вінницького обласного центру контролю і профілактики хвороб Ігоря Матковського. Спікер надав оновлену інформацію щодо моніторингу стану захворюваності на інфекційні хвороби в області, підкресливши, що епідемічна ситуація залишається нестабільною.
Ситуація з інфекційними хворобами
Згідно з результатами моніторингу, найбільш поширеними інфекційними захворюваннями в області залишаються гострі кишкові інфекції. Протягом минулого тижня було зареєстровано 39 випадків гострих кишкових інфекцій у м. Вінниці та на території Вінницького, Хмільницького, Гайсинського, Жмеринського і Тульчинського районів.
Динаміка захворюваності
Кашлюк: У Вінницькій області продовжують фіксувати випадки кашлюку. Проте, кількість нових випадків значно зменшилась у порівнянні з минулим тижнем, зниження становить 1,5 раза.
Вітряна віспа: Спостерігається також зменшення захворюваності на вітряну віспу. За тиждень відзначено зниження випадків на 28%.
Ігор Матковський закликав населення бути уважними до свого здоров’я, дотримуватися рекомендацій медичних працівників і негайно звертатися до лікарів при появі симптомів інфекційних хвороб.
Моніторинг захворюваності триває, і Вінницький обласний центр контролю і профілактики хвороб продовжуватиме інформувати громадськість про зміни епідемічної ситуації в області.
Більше дивіться у відео: