Протягом минулої доби, 2 червня, рятувальники Вінниччини ліквідували 6 пожеж.
Цю інформацію повідомляє ДСНС у Вінницькій області.
Дві пожежі виникли у зоні викиду сміття поза межами смт Крижопіль на площі понад 1 га. Ще одна пожежа сталася поза межами с. Борівка Могилів-Подільського району.
Вогонь спалахнув у тюках соломи на відкритій території. Ймовірно, всі ці випадки були результатом необережного поводження з вогнем невстановленими особами.
Рятувальники знову закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті.