Вінничан запрошують на незабутній акустичний концерт Ореста Криси — талановитого музиканта, автора-виконавця та артиста Національного симфонічного оркестру України.
Орест Криса відомий своєю участю у багатьох музичних проєктах, зокрема гуртах Татхагата, Сонячна машина, Київ Етно Тріо, ГуртЙоГурт, Батьківський комітет, а також акустичному дуеті Діля і Орест. Він є автором проєкту Тричі/Понеділок. Орест співпрацював і продовжує співпрацювати з багатьма українськими артистами, включаючи нашого земляка та друга Анатолія Секретарьова.
На концерті звучатимуть пісні з різних проєктів, як давно написані, так і нові композиції. Це чудова нагода провести вечір неділі у затишній атмосфері, насолоджуючись якісним акустичним звучанням.
Дата: 2 червня 2024, неділя
Час: 19:00
Місце: ПІЧ, вул. Григорія Сковороди 25 (колишня Пушкіна)
Вхід: Вільний (обов’язкова реєстрація)