Понад 100 тисяч гривень зібрали для ЗСУ під час велопробігу в Агрономічній громаді на Вінниччині. Захід відбувся 25 травня і включав традиційний весняний велопробіг та благодійний ярмарок. Девізом цьогорічного заходу стало гасло «Сила в єдності».
Наймолодшому учаснику було 3 роки, найстаршому — 73, повідомляють у Фейсбуці Агрономічної громади.
Кілька сотень мешканців та гостей громади взяли участь у велопробігу, щоб висловити повагу до наших захисників і захисниць, які нині боронять країну від окупантів. Стартували в кожному селі окремо, а по дорозі до них приєднувалися учасники з інших сіл. Фінішували всі в селі Бохоники біля тюбінг-парку.
Кожен велосипедист, незалежно від віку та рівня підготовки, мав спільну мету — зробити свій внесок у підтримку наших воїнів. На фініші учасників чекала смачна уха та благодійний ярмарок. Були розваги як для дорослих, так і для дітей: смаколики, різноманітні майстер-класи, холі шоу, катання на туристичних катамаранах, мотузковий парк, батути та надувні гірки. Також провели лотерею з головним призом — новим велосипедом.
Усі кошти, зібрані під час велопробігу та ярмарку, будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України. Наразі відомо, що вже зібрано понад 100 000 гривень, але підрахунок триває.