У Бершаді вручили посвідчення та нагрудні знаки жінкам, яким присвоєно звання «Мати-героїня». Серед нагороджених була жінка, що має одинадцять дітей.
Про це повідомив Бершадський міський голова Віталій Драган.
«Мати-героїня» – це передусім державне визнання материнської самовідданості, наполегливої та надважкої праці, яку матір вкладає у своїх дітей. Кожній багатодітній мамі щиро бажаю міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й сімейного затишку. Нехай ваші діти приносять вам радість, звеличують нашу державу та зміцнюють її!», — зазначив міський голова.
Нагороду отримали:
– Марія Бевзюк із села Устя – матір п’ятьох дітей;
– Алла Бровченко із села Крушинівка – матір п’ятьох дітей;
– Надія Слободянюк із села Осіївка – матір одинадцяти дітей;
– Тетяна Вакуленко із села Поташня – матір семи дітей.
Нагадаємо, у Тульчинській громаді двом жінкам також надали почесне звання «Мати-героїня». Це Людмила Удалова, яка виховує семеро дітей, та Галина Криворучко, яка має п’ятеро нащадків.