На Вінниччині понад 50 рятувальників отримали різні нагороди та відзнаки, зокрема, Почесні грамоти й подяки від ДСНС України, Головного управління ДСНС області та Вінницької ОВА.
Як повідомляється на фейсбук-сторінці ГУ ДСНС України у Вінницькій області, рятувальників відзначили за мужність і відвагу, самовідданість, високий професіоналізм та сумлінне виконання завдань в умовах воєнного стану.
“Понад 50 рятувальників отримали відомчі нагороди та відзнаки, Почесні грамоти й подяки від ДСНС України, Головного управління ДСНС області та Вінницької ОВА,” – зазначено в повідомленні.
Нагороди вручав начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук.