Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель одинадцяти захисників Вінниччини. Зокрема, Лайка Олександра Петровича, Вітюка Василя Івановича, Юрченка Ігоря Миколайовича, Кіпоренка Руслана Івановича, Ніколайчука Вадима Олександровича, Заремби Юрія Васильовича, Романюка Вячеслава Дмитровича, Олександра Гаврилюка, Скрипаря Олексія Михайловича, Куропатви Олександра Анатолійовича та Дениса Брика.

15 травня цього року на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув Лайко Олександр Петрович, 11.05.1987 року народження. Він був жителем Гнатівки Гайсинської територіальної громади.

17 травня на Харківщині снайперська куля вбила Вітюка Василя Івановича, захисника з Вінниці. Чоловік добровільно став у лави оборонців України у перші дні повномасштабного вторгнення. Був стрільцем-гранатометником.

18 травня в бою за Україну, під час виконання бойового завдання, загинув  Юрченко Ігор Миколайович. Був учасником бойових дій у зоні АТО. З перших днів повномасштабного наступу російських виродків наш земляк добровольцем мобілізувався до українського війська.

18 травня в бою за Україну, під час виконання бойового завдання на Донеччині, загинув воїн Кіпоренко Руслан Іванович. Він народився 03.01.1973 року в с. Бондурі. З перших днів повномасштабного вторгнення мобілізувався добровольцем захищати нашу землю від ворога.

18 травня 2024 року, в селі Дачне Одеської області, у віці 47 років, перестало битися серце захисника, начальника радіостанції взводу управління роти радіоелектронної боротьби, Ніколайчука Вадима Олександровича, жителя селища Турбів.

20 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Заремба Юрій Васильович.

21 травня на Донецькому напрямку загинув Романюк Вячеслав Дмитрович. Чоловік мобілізувався до війська навесні 2022 року. Виконував військові завдання у найгарячіших точках зіткнень із ворогом, таких як Лиман, Лисичанськ.

21 травня на Запорізькому напрямку загинув нацгвардієць Олександр Гаврилюк. У червні йому мало б виповнитися тридцять два. У 2014 році Олександр Гаврилюк підписав військовий контракт та став до лав Національної гвардії України. Пройшов військове загартування в перші роки АТО. Після закінчення контракту працював за кордоном. Там і застала його повномасштабна війна. У перші ж дні війни, не вагаючись, юнак повернувся в Україну, у свою військову частину та став на захист рідної землі. До останнього свого подиху він залишався вірний військовій присязі та Україні.

21 травня 2024 року в Донецькій області обірвалося життя Захисника Скрипаря Олексія Михайловича, 1979 р.н., жителя села Цибулівка (Ободівської сільської територіальної громади).

Стало відомо про загибель жителя села Кіблич – Олександра Анатолійовича Куропатви, 19.04.1983 року народження. Олександр загинув ще у липні 2023 в запеклих боях з окупантами на Донеччині. Його вважали безвісти зниклим за особливих обставин десять місяців.

Стало відомо про загибель на війні жмеринчанина Дениса Брика. Він пішов захищати рідну країну у січні 2023 року.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Попередня публікаціяНовий український правопис вступає в дію
Наступна публікаціяНа Вінниччині двох жінок нагородили відзнаками “Мати-героїня”