У цей період зірки нагадують про важливість перегляду цілей, що давно планувалися. Зустрічається новий життєвий етап, тож завершення старих справ стає важливим кроком на шляху до нових досягнень

ОВЕН

Вас чекає успіх у комерційній, торговій та інтелектуальній діяльності. Це чудовий час для проведення переговорів, підписання документів та укладання угод. Підприємці та керівники зможуть успішно реалізувати складні заходи з розширення та розвитку бізнесу, такі як набір персоналу, купівля комерційної нерухомості, будівництво, ремонт офісів та виробничих приміщень або облаштування ділянок.

ТЕЛЕЦЬ
У фінансовому плані тиждень буде схожий на попередні: прибутки значно не зростуть, проте витрати збільшаться. Гроші йтимуть на потреби чоловіка, дітей, поїздки та відпочинок, а також на заощадження для відпустки. Вам доведеться постійно закривати “дірки” в бюджеті. Працівники торгових компаній активізують зв’язки із колегами з інших міст чи країн, і, ймовірно, вам доведеться поїхати у відрядження. Можливо, вдасться вирішити всі питання співпраці до кінця місяця.

БЛИЗНЮКИ
На тих, хто зайнятий у будівництві, чекає успіх: ринок пожвавиться, кількість клієнтів та роботи збільшиться. Службовці, хоча й стикнуться з певними незручностями, отримають чудовий результат у вигляді підвищення зарплати чи нових перспектив. Наприкінці тижня Юпітер увійде у ваш знак зодіаку, обіцяючи рік творчих успіхів, везіння та корисних знайомств. Період транзиту Юпітера Близнятами принесе щось чудове у ваше життя.

РАК
Розпочинається цікавий час, коли ви зможете продемонструвати свої досягнення колегам та широкій аудиторії. В особистій сфері також відбудуться зміни, особливо у сімейних питаннях: почнуться будівництво, переїзди, та інші зміни з житлом. Ви зможете досягти більше, ніж планували на початку шляху. Вирішуйте, звичайно ж, самостійно, але не забувайте про думку партнера. Самотні Раки матимуть можливість познайомитися з цікавими людьми, які, хоча й не стануть доленосними, подарують позитивні емоції від спілкування.

ЛЕВ
Цей тиждень ідеально підходить для перегляду та покращення наявних взаємин, можливо, навіть виведення їх на новий рівень. Батькам варто поставити амбіції на другий план і зосередитися на психологічному здоров’ї дітей. Молоді люди шукатимуть нових вражень, яскравих емоцій і почуттів. Це сприятливий час для нових знайомств, любовних інтриг і пристрасних романів. Ваше здоров’я загалом у нормі, але рекомендується здати загальний аналіз крові, зробити ЕКГ і перевірити тиск.

ДІВА
Наступний тиждень обіцяє бути безтурботним, ідеально підходить для відпочинку. Це час для розслаблення та насолоди романтичним і спокійним періодом. Тим, хто перебуває у стосунках або шлюбі, варто бути обережними через можливі спокуси. Пам’ятайте про наслідки своїх вчинків. У сімейних взаєминах пануватиме спокій, але можуть виникати проблеми через розподіл влади та фінансів.

ТЕРЕЗИ
Це час великих, але приємних витрат. Ви зможете потішити себе та близьких, дозволити собі те, на що раніше не наважувалися. У першій половині тижня можливі несподівані, але приємні сюрпризи: подарунки, премії, виграші. Невеликі проблеми з родичами не затьмарять тиждень, але давні суперечки краще завершити зараз. Можливі заходи з облаштування будинку, дрібний ремонт та інші роботи з нерухомістю.

СКОРПІОН
Закохані пари пройдуть перевірку на міцність стосунків через випробування вірністю і здатністю до компромісів. Самотнім краще не розраховувати на серйозні стосунки зараз, а присвятити час особистісному зростанню. Взаємини з ближніми родичами значно покращаться, і діти та онуки відіграватимуть у цьому головну роль. На роботі очікується аврал, а також виникнуть проблеми в бізнесі, які доведеться вирішувати. Ті, хто давно шукає роботу, зможуть знайти перспективне місце з хорошим доходом.

СТРІЛЕЦЬ
Ви зараз у чудовій формі: здорові, енергійні та привабливі. Хоча можливі невеликі епізоди втоми, вони будуть короткочасними на фоні загального хорошого настрою. Підприємці можуть зазнати деяких фінансових втрат через простої, але зрозуміють, куди рухатися далі. Самозайняті та автономні працівники будуть у виграшній ситуації, отримуючи безліч замовлень.

КОЗОРІГ
Ті, хто не боїться рутини і готовий працювати наполегливо, отримають значний прибуток. Ваша завзятість і відмова від розваг дадуть свої плоди, і ви будете задоволені результатами місяця. Наймані співробітники зможуть продемонструвати свої здібності та таланти, що приведе до довгоочікуваного підвищення. Однак не поспішайте з першою пропозицією, уважно вивчайте умови, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

ВОДОЛІЙ
У вашому житті все розвивається стрімко, і вам залишається лише довіритися Всесвіту. Після напруженого періоду, який приніс Юпітер, з 26 травня все почне налагоджуватися, і вам буде легше досягати успіхів. Співпраця з колегами з інших країн стане менш напруженою. Використайте свою чарівність, і ви зможете залучити інвестиції або взяти участь у цікавому проєкті.

РИБИ
Починається доленосний період, і вам слід активно планувати майбутнє. Новий етап у професійній діяльності буде більш матеріальним. Це гарний час для розширення бізнесу, і кошти на це знайдуться. Переговори на цю тему можливі протягом тижня, а позитивні результати очікуються ближче до кінця травня або на початку червня. В особистому житті все складається добре: пари разом обговорюють плани на майбутнє, можливі покращення житлових умов або придбання нового житла.

Попередня публікаціяРецепт зеленого борщу зі свіжим шпинатом за 30 хвилин
Наступна публікаціяЯк стильно одягнути дитину, не витрачаючи великі кошти