Голови громад Вінниччини об’єднуються з підприємцями для розвитку економіки

Стійкі українські підприємці не лише створюють нові проекти в своїх громадах, але й відновлюють зруйноване, твердо вірячи у Перемогу України. В цьому їм допомагають голови громад, які свідомі того, що розвиток бізнесу приносить добробут в їх громади. Адже підприємці сплачують податки, створюють робочі місця та долучаються до інфраструктурних проектів.

На Бізнес-форумі національної ідентичності «ЧАС ДІЯТИ.UA» в Києві, малі підприємці розповіли про свій досвід ведення бізнесу в умовах війни, пошуку можливостей та нових шляхів розвитку. Близько 300 представників малого бізнесу дізналися про ефективні механізми залучення інвестицій та обмінялися корисними порадами.

Лідери громад, які взяли участь у форумі, розуміють важливість бізнесу для економічного і соціального розвитку регіонів.

«У цей складний час, коли почалася війна, багато підприємств закрилися, і ніхто не знав, що робити далі. Тому проекти на кшталт «Час діяти» надзвичайно важливі. Завдяки підтримці відповідального бізнесу, благодійного фонду «МХП-Громаді» та компанії МХП, ми впроваджуємо схожі ініціативи в нашому місті. Ми виділяємо з бюджету мільйон гривень, і благодійний фонд також надає мільйон гривень, щоб підтримати підприємців, які створюють нові бізнеси і допомагають економіці міста та країни, сплачуючи податки», – наголосив керівник Ладижинської громади Олександр Коломієць.

Форум став важливим майданчиком для обговорення нових проектів, обміну досвідом та зміцнення співпраці між бізнесом і громадами. Попри складні обставини, українські підприємці демонструють незламність і віру в майбутнє своєї країни.

Очільник Липовецької громади Віктор Бичков, розповів про досвід співпраці з великим бізнесом та підтримку й відкриття нових малих бізнесів у своїй громаді.

 «Цінність цього форуму в тому, що він дає можливість почути варіанти напрямків співпраці. Липовецька громада дуже активно цим користується і тут потрібно віддати належне БФ «МХП-Громаді», який зорієнтований на людей, які проявляють якусь ініціативу. Липовеччина є яскравим прикладом, як це може бути реалізовано. Жителі нашої громади брали і проектах фонду з підтримки ветеранського бізнесу минулого року, в конкурсах «Роби своє», «Час діяти Україно», – розповів Віктор Бичков.

До теми: Юрій Косюк звернувся до голів громад: “Саме ви маєте заряджати людей стійкістю, вірою в незламність України і в перемогу”

Попередня публікаціяНа Вінниччині відкрили меморіальну дошку Герою Андрію Чабану
Наступна публікаціяАграрії Вінниччини завершують посівну: посіяно 94% прогнозованих площ